Yahoo! Mail (rusui2006)
Pun in discutie o problema: Cine este vinovat sau cine sunt vinovatii pentru starea actuala a tarii, a societatii romanesti? Nu cumva s-a intamplat un fenomen asemanator cu defrisarea salbatica a padurilor? I-am lasat pe hoti sa fure lemne si sa se imbogateasca, dupa care am trecut la un Heirup! de plantare de puieti si i-am spus Munca patriotica; Romania prinde radacini! Dar avea radacini!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu